
Сифон для умивальника тюльпан KronoPlast Т 1050
102,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000003
+380 (93) 405-66-44
Ігор (Lifecell Україна)- +380 (97) 405-66-44Ігор (Київстар)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійний сифон KronoPlast T1050 — це універсальне рішення для підключення умивальника, мийки чи раковини у ванній або на кухні. Виготовлений із якісного пластику, стійкого до впливу вологи, хімічних речовин та перепадів температур.
Переваги:
Універсальне підключення — підходить для більшості умивальників і мийок;
Герметична конструкція запобігає протіканню та неприємним запахам;
Легке встановлення без спеціальних інструментів;
Пластик високої якості — не жовтіє та не тріскається з часом;
Знімна гофрована труба для зручного очищення.
Переваги:
Універсальне підключення — підходить для більшості умивальників і мийок;
Герметична конструкція запобігає протіканню та неприємним запахам;
Легке встановлення без спеціальних інструментів;
Пластик високої якості — не жовтіє та не тріскається з часом;
Знімна гофрована труба для зручного очищення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kronoplast |
| Призначення сифона | Для умивальника, Для кухонної мийки |
| Тип сифона | Пляшковий |
| Матеріал сифона | Пластик |
| Монтаж | На виріб |
| Швидкість зливу | 40 літр/хв |
| Діаметр зливу | 40 мм |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.2 кг |
| Довжина | 320 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний злив | Ні |
| Ручний злив | Так |
| Розгалужений сифон | Ні |
| Кількість гілок | 1 |
| Комплектація | |
| Сіфон із зливом-переливанням | Ні |
| Сіфони з відведенням | Ні |
| Трап-решітка для зливу | Ні |
| Перелив | Ні |
| Колба | Так |
| Гофрована труба | Так |
| Донний клапан | Ні |
| З'єднувальні гайки | Так |
| З'єднувальні гвинти | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102,80 ₴



