
Диск відрізний по бетону 125х2,0х22,22мм глибокий різ APRO
176,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 921404
+380 (93) 405-66-44
Ігор (Lifecell Україна)- +380 (97) 405-66-44Ігор (Київстар)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний APRO призначений для різання бетону, цегли та каменю. Забезпечує глибокий, рівний і чистий різ без сколів. Виготовлений із міцних матеріалів, підходить для болгарок (кутових шліфувальних машин) із посадковим отвором 22,22 мм. Ідеально підходить для будівельних і ремонтних робіт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.22 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176,50 ₴






