
Шланг для води 60см ВВ GROSS Neylon 1/2" гнучка підводка
58,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 33810
+380 (93) 405-66-44
Ігор (Lifecell Україна)- +380 (97) 405-66-44Ігор (Київстар)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гнучка підводка для води GROSS ВВ — це шланг в нейлоновому обплетенні з накидними гайками з обох боків.

Діаметр під’єднання — 1/2 дюйма.
Матеріали виготовлення — гума, нейлон, латунь.
Завдяки надійності й високій якості виробу розрахунковий термін експлуатації складає 50 років (при температурі робочого середовища 20–40 °C).
Така трубопровідна арматура дозволить швидко й акуратно під'єднати до водопровідної магістралі найрізноманітніші сантехнічні пристрої.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gross |
| Країна виробник | Україна |
| Середовище робоче | Вода |
| Призначення гнучкої підводки | Для змішувачів, Для бойлерів, Для посудомийних машин, Для унітазів, Для душових кабін |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Тиск на розрив, більше | 10 бар |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 90 град. |
| Довжина | 600 мм |
| Зовнішній діаметр підводки | 21 мм |
| Внутрішній діаметр підводки | 12.7 мм |
| Пропускна здатність | 6 літр/хв |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Антивібраційна гнучка підводка | Ні |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Зовнішня різьба | М10 |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58,50 ₴


