
Монтажний комплект 1"З х 1/2"В для секційних радіаторів Standart
93 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4094
+380 (93) 405-66-44
Ігор (Lifecell Україна)- +380 (97) 405-66-44Ігор (Київстар)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір призначений для підключення алюмінієвих і біметалевих радіаторів опалення. Всі елементи забезпечують надійне та герметичне з’єднання. Виготовлений з міцних матеріалів, стійких до високих температур і тиску.
До комплекту входить:
4 футорки
1 кран Маєвського
1 ключ до крана Маєвського
1 заглушка
Переваги:
Простий монтаж без спеціальних інструментів
Підходить для більшості радіаторів Standart
Довговічність і стійкість до корозії
Герметичне з’єднання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Комплект для підключення радіатора |
| Матеріал | Латунь |
| Вхідний діаметр | 1" |
| Вихідний діаметр | 1/2" |
| Довжина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93 ₴



