
Диск відрізний по металу 125×1.6×22 Ataman
21,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 298730
+380 (93) 405-66-44
Ігор (Lifecell Україна)- +380 (97) 405-66-44Ігор (Київстар)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ataman — високоякісний відрізний диск, призначений для швидкого та точного різання металевих виробів. Забезпечує чистий різ без задирок і перегріву матеріалу. Підходить для використання з кутовими шліфувальними машинами (болгарками).
Переваги:
Висока швидкість та точність різу
Довговічність і зносостійкість
Мінімальне іскроутворення
Стабільна робота навіть при високих навантаженнях
Застосування:
Ідеально підходить для майстерень, СТО, будівельних та монтажних робіт.
Призначення: різання чорних та кольорових металів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Ataman |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Вид обробки | Швидкий різ, Чистий рез, Підрізка, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
| Матеріал кола | Електрокорунд |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Товщина | 1.6 мм |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21,50 ₴

