Кран кульовий Standart 1/2" ВЗ для води (метелик)

Кран кульовий Standart ВЗ для води —запірна арматура з латуним корпусом, який вкритий шаром нікелю. Затвором служить куля з отвором. Поворот ручки-метелики на 90° відкриває або закриває протік. Такий кран призначений для роботи в системах гарячого і холодного водопостачання, опалення. Максимальна температура експлуатації пристрою — 120 °C. Різьба — з одного боку виробу внутрішня, з іншого — зовнішня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Країна виробник | Китай |
| Тип затвору | Кульовий |
| З'єднання американка | Ні |
| Робоче середовище | Вода |
| Наявність фільтра | Ні |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Клас герметичності | А |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Покриття | Нікель |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний/вертикальний |
| Привід | Ручний |
| Ручний привід | Ручка метелик |
| Вага | 0.158 кг |
| Діаметр крана | 3/4" |
| Тип підключення | внутрішня-зовнішня |
| Призначення | Водопровід внутрішній |
| Додаткові характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Кількість робочих положень | 2 |
| Метод герметизації від зовнішнього середовища | Сальниковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Диаметр крана | 3/4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 201,90 ₴




