Топ

Сифон для ванни Kronoplast В0550 40/50 прямоточний з ревізією
200,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 000002
+380 (93) 405-66-44
Ігор (Lifecell Україна)- +380 (97) 405-66-44Ігор (Київстар)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сифон для ванни Kronoplast В0550 40/50 прямоточний з ревізією — це пластиковий злив для ванни, який відводить воду у каналізацію.
Він має пряму конструкцію, завдяки чому вода швидко стікає, а ревізія дозволяє легко прочищати сифон без розбирання.
Підходить для стандартних ванн із зливом 40 або 50 мм. Виготовлений із міцного білого пластику, стійкого до вологи та побутових миючих засобів.
Простий у встановленні, не іржавіє й забезпечує надійний захист від неприємних запахів.
Він має пряму конструкцію, завдяки чому вода швидко стікає, а ревізія дозволяє легко прочищати сифон без розбирання.
Підходить для стандартних ванн із зливом 40 або 50 мм. Виготовлений із міцного білого пластику, стійкого до вологи та побутових миючих засобів.
Простий у встановленні, не іржавіє й забезпечує надійний захист від неприємних запахів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kronoplast |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення сифона | Для ванни |
| Тип сифона | Трубний |
| Матеріал сифона | Пластик |
| Швидкість зливу | 34 літр/хв |
| Діаметр зливу | 50 мм |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.45 кг |
| Довжина | 580 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний злив | Ні |
| Ручний злив | Так |
| Розгалужений сифон | Ні |
| Кількість гілок | 1 |
| Комплектація | |
| Сіфон із зливом-переливанням | Так |
| Сіфони з відведенням | Так |
| Нержавіюча чашка | Так |
| Перелив | Так |
| Колба | Так |
| Гофрована труба | Так |
| Донний клапан | Ні |
| З'єднувальні гайки | Так |
| З'єднувальні гвинти | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200,40 ₴



